• Butterfly
  • Manekin
  • Energa
  • Enet

Życiowy sukces w zakończonych wczoraj Mistrzostwach Europy Seniorów w Tenisie Stołowym odniósł zawodnik ENERGI - MANEKIN TORUŃ i niemieckiego OCHSENHAUSEN Jakub Dyjas. Młody, 21 letni Polak wywalczył w Budapeszcie dwa medale. Brązowy w singlu oraz srebrny w grze podwójnej w parze z Danielem Górakiem z DARTOM BOGORII GRODZISK MAZOWIECKI. Turniej indywidualny wygrał Francuz Emmanuel Lebesson, który w finale pokonał swojego rodaka Simona Gauzy. Na najniższym stopniu podium oprócz Jakuba Dyjasa stanął słynny Timo Boll, którego już niedługo bo 16 grudnia 2016 zobaczymy w Toruniu w meczu LIGI MISTRZÓW  ENERGA - MANEKIN TORUŃ vs BORUSSIA DUSSELDORF. W finale turnieju gier podwójnych polska para uległa 2-4 duetowi niemiecko-duńskiemu Franziska/Groth.